Czy warto kupić płatna wersja narzędzia SEO Ubersuggest?

Czy warto kupić płatna wersja narzędzia SEO Ubersuggest?

Na pytanie, czy warto płacić za narzędzia SEO Ubersuggest, odpowiedź jest prosta. Tak! A oto, dlaczego.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś freelancerem, początkującym specjalistą SEO, czy prowadzisz małą lub większą agencję SEO i zastanawiasz się nad kosztami. Zwłaszcza jeśli chodzi o narzędzia, których używasz w codziennej pracy.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele narzędzi SEO, z których możesz korzystać. Pomogą Ci zwiększyć wysiłki SEO, a dzięki nim będziesz mógł wykonywać wysokiej jakości pracę i osiągać lepsze wyniki. Niektóre z tych narzędzi SEO mogą kosztować fortunę i mogą znacząco nadszarpnąć twój firmowy budżet. Skąd więc wiesz, czy warto zainwestować w narzędzie?

Czy warto zapłacić za Ubersuggest?

Ubersuggest ma wiele funkcji i możesz go używać do badania słów kluczowych, zdobywania pomysłów na treści lub analizowania linków zwrotnych. W The Digital Pug używamy go codziennie.

Ale tak jak w przypadku wielu innych narzędzi SEO, Ubersuggest nie jest darmowy. Większość jego funkcji jest w pełni odblokowana dopiero po wykupieniu planu premium.

Niemniej jednak Ubersuggest oferuje dwie opcje za darmo. Pierwszy z nich to 7-dniowy okres próbny bez płacenia. Drugą opcją jest skorzystanie z Ubersuggest za darmo, niemniej jednak opcja ta jest bardzo ograniczona. Będąc na bezpłatnym abonamencie, możesz przeprowadzać tylko 3 wyszukiwania dziennie i otrzymasz jedynie ograniczony dostęp do raportów.

Oto wygląd niektórych raportów w abonamencie bezpłatnym. Widać wyraźnie, że połowa wykresu jest zablokowana informacją o 7-dniowym okresie próbnym.

ubersuggest_ceny
ubersuggest_ceny_czy-warto-kupic

Niezbyt przydatne, prawda? Zwłaszcza, gdy chcesz go wykorzystać dla swoich klientów i uzyskać bardziej złożone, szczegółowe raporty.

Ubersuggest – cennik

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Ubersuggest oferuje kilka płatnych planów.

ubersuggest_pakiety_

Plan indywidualny: 59zł/miesiąc

Indywidualny plan jest przeznaczony dla przedsiębiorców i małych firm, które dopiero zaczynają pozycjonować i zarządzają tylko kilkoma stronami internetowymi (od 1 do 3)

A co zawiera?

Dzięki temu planowi uzyskasz dostęp do szkolenia krok po kroku SEO, szablonów, arkuszy roboczych i wsparcia e-mail. Ponoć istnieje możliwość skorzystania z coachingu co dwa tygodnie i rozmowy telefonicznej z pytaniami i odpowiedziami, ale szczerze mówiąc nigdy z tego nie korzystaliśmy.

Dzięki indywidualnemu planowi będziesz mógł wykonać 100 raportów, stworzyć 3 projekty i śledzić 100 słów kluczowych. Poza tym otrzymasz do 20 000 propozycji słów kluczowych i 2 000 pomysłów na treść.

Na koniec otrzymasz całkiem dobre funkcje, jeśli chodzi o linki zwrotne.

Biznesplan: 99 zł/miesiąc

Biznes plan jest przeznaczony dla małych i średnich firm, które zarządzają 4-7 stron internetowych lub klientów.

Możesz wykonać 300 raportów dziennie i stworzyć do 7 projektów. Możesz także zaindeksować 5000 stron w raporcie, uzyskać do 50 000 propozycji słów kluczowych i śledzić do 10 konkurentów.

Jeśli chodzi o funkcję słów kluczowych, będziesz mógł śledzić do 150 słów kluczowych w nieograniczonej liczbie lokalizacji.

Plan Enterprise/Agencja: 199zł/miesiąc

Plan Enterprise / Agency jest przeznaczony dla większych firm lub agencji, które zarządzają więcej niż 8 witrynami.

Dzięki temu planowi będziesz mógł stworzyć do 900 raportów dziennie i stworzyć maksymalnie 15 projektów. Ponadto będziesz mógł śledzić do 200 słów kluczowych w nieograniczonej liczbie lokalizacji.

Plan Enterprise/Agencja daje możliwość indeksowania 10 000 stron na raport, uzyskania do 100 000 sugestii słów kluczowych i 10 000 pomysłów na treść.

Szczerze mówiąc, wszystkie te plany i funkcje są wystarczające do prawie każdej pracy lub projektu SEO, którego potrzebujesz.

Podsumowując.

Mówiąc wprost, Ubersuggest to jedno z najlepszych narzędzi SEO dostępnych na rynku. Jest łatwe w użyciu i posiada bardzo przejrzyste i zrozumiałe raporty. Umożliwia analizę stron internetowych, słów kluczowych, linków zwrotnych lub sprawdzenie konkurencji. Jest po prostu pełen funkcji i zdecydowanie warto za niego zapłacić.

Wiadomo, istnieje wiele różnych narzędzi typu Semrush, Moz, ahrefs KWFinder, ale są po prostu droższe. Ponadto, ponieważ są to profesjonalne narzędzia SEO, na początku mogą być nieco przytłaczające i zbyt złożone.

Oto przegląd cen największych konkurentów.

ubersuggest_ahrefs_semrush_moz

Jeśli nadal nie masz pewności, czy narzędzie SEO Ubersuggest jest dla Ciebie odpowiednie, możesz sprawdzić więcej szczegółów tutaj lub skontaktować się z naszym zespołem. Jesteśmy tutaj aby pomóc.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Porozmawiajmy

Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.