6 narzędzi ze sztuczną inteligencją, które mogą wzmocnić Twój content marketing.

6 narzędzi ze sztuczną inteligencją, które mogą wzmocnić Twój content marketing.

Sztuczna inteligencja będzie największym trendem w content marketingu w 2022 roku.

Skąd to wiem?

W ostatnich latach nastąpił duży postęp, jeżeli chodzi o sztuczną inteligencję, a tym samym stała się ona ogromną częścią świata marketingu cyfrowego. Zwłaszcza jeśli chodzi o content marketing i tworzenie treści.

Narzędzia ze sztuczną inteligencją mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści w ciągu kilku minut, zarówno post na blogu, reklamę czy posta w mediach społecznościowych.

Jedyne, co musisz zrobić, to wstawić domyślne dane, a narzędzie rozpocznie tworzenie treści. Jeśli dany akapit ci się nie spodoba, możesz po prostu nacisnąć przycisk przepisywania, a już po chwili otrzymasz nową propozycję danego tekstu. Wreszcie, niektóre z tych narzędzi przetłumaczą nawet treść na dowolny język.

Narzędzia te poważnie zmienią sposób działania content marketingu.

A skoro mowa o narzędziach, które z nich są najlepsze? Oto przegląd 6 najpopularniejszych.

6 narzędzi ze sztuczną inteligencją, które mogą wzmocnić Twój content marketing.

Anyword

anyword

Anyword to pierwsze narzędzie, które wypróbowaliśmy w naszej agencji. Jest bardzo prosty w użyciu i oferuje ogromną różnorodność treści. Jakość treści jest świetna, a napiszesz ją w ciągu kilku minut.

Według twórców narzędzie jest pierwszym, które przewiduje wynik wydajności, który pozwala na natychmiastową ocenę potencjału treści.

Anyword umożliwia tworzenie niemal każdego rodzaju treści, takich jak posty na blogu, teksty reklam, strony docelowe, e-maile, a nawet SMS-y. Treści mogą być formatowane na Facebook, Instagram, Google Ads, Twitter, LinkedIn i wiele innych.

Cennik:

Anyword oferuje 7-dniowy okres próbny z natychmiastowym dostępem do narzędzia. Ceny zaczynają się od 19 USD miesięcznie za plan startowy, który pozwala na napisanie 15 000 słów.

CopyAI

copyai

Kolejnym narzędziem na naszej liście jest CopyAI. Wykorzystuje zaawansowany model języka maszynowego, który błyskawicznie tworzy treści. Treść jest ludzka i autentyczna, a dla niespecjalistycznego copywritera trudno będzie odróżnić ją od tego, co napisał człowiek.

CopyAI pozwala na tworzenie niemal dowolnych treści dla Twojego content marketingu. Od treści reklamy cyfrowej, przez treści w mediach społecznościowych, po treści na blogu. Możesz tworzyć opisy produktów w reklamach e-commerce, Facebook, Instagram lub Google lub meta opisy na swojej stronie internetowej.

Narzędzie obsługuje 24 języki, w tym polski.

Cennik:

CopyAI oferuje 7-dniowy ograniczony okres próbny lub plan Solo dla małych firm. Ceny zaczynają się od 49 USD miesięcznie.

Wordtune

wordtune

Wordtune różni się nieco od poprzednich narzędzi. W rzeczywistości pomaga przepisać oryginalną treść i stworzyć nową na podstawie wcześniejszej wersji. Korzystając z Wordtune możesz również uczynić swoje treści bardziej swobodnymi lub formalnymi lub możesz je skrócić lub rozszerzyć.

Tak czy inaczej, poprawi to Twoje treści i nada im niepowtarzalny głos.

Narzędzie ma na celu znaczne podniesienie jakości Twojego content marketingu.

wordtune demo

Dzięki rozszerzeniu Chrome jest jednym z najlepszych narzędzi sztucznej inteligencji do ponownego wykorzystania treści. Umożliwia sprawdzanie treści bezpośrednio na stronach internetowych, takich jak Twitter czy LinkedIn, i błyskawiczne zmienianie ich przeznaczenia.

Cennik:

Wordtune oferuje BEZPŁATNY plan z 20 przeróbkami dziennie i plan Premium za 24,99 USD miesięcznie. Plan Premium obejmuje nieograniczoną liczbę przepisywania, zarządzanie tonami treści oraz zarządzanie długością treści. Jeśli potrzebujesz planu dla większych zespołów, możesz poprosić o większy plan.

Copysmith

copysmith

Kolejne narzędzie na naszej liście to Copysmith. Treść jest tworzona z potężną sztuczną inteligencją i jest pisana słowo po słowie. Według twórców zawartość jest oryginalna, ale jeśli nie masz pewności, możesz skorzystać z funkcji sprawdzania plagiatu, które są dostępne w narzędziu.

Obecnie możesz tworzyć ponad 30 różnych typów treści, takich jak reklamy na Facebooku, Instagramie lub Google, lub pełne posty na blogu.

Copysmith może również pomóc w przezwyciężeniu blokady pisarzy i może być używany jako narzędzie do burzy mózgów. Jeśli więc będziesz potrzebować pomocy w zdobyciu pomysłów na treści do marketingu treści, narzędzie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Możesz tworzyć nagłówki reklam, pisać opisy filmów na YouTube, uzyskiwać pomysły na najczęściej zadawane pytania lub tworzyć listy z dowolnego tematu.

Do celów brandingowych możesz pisać esencję marki, informacje prasowe o całym wydarzeniu, slogany, strony docelowe, a nawet pisać metadane SEO.

Na razie narzędzie działa tylko w języku angielskim.

Cennik:

Copysmith oferuje 3 główne plany Starter (19 USD), Professional (59 USD), Teams (119 USD) oraz plan Enterprise na żądanie.

Z planem Starter otrzymasz 50 kredytów miesięcznie i 20 kontroli plagiatu. Plan Professional i Teams oferuje nieograniczone kredyty i 100 lub 500 kontroli plagiatu miesięcznie.

Wordsmith

wordsmith

Wordsmith ma na celu pomóc firmom w przekształcaniu ich danych we wnikliwą narrację.

A jak to działa? Wordsmith analizuje Twoje dane, czy to mały raport, czy ogromną bazę danych i przekształca je w naturalnie brzmiącą treść. Analizuje dane w czasie rzeczywistym, łatwo je skaluje i publikuje w dowolnym miejscu.

Cennik:

Wycena Wordsmith jest nieznana, a jedynym sposobem, aby dowiedzieć się więcej, jest zamówienie wersji demonstracyjnej.

Writesonic

writesonic

Ostatnim narzędziem na naszej liście jest Writesonic. Jest to prosty, ale potężny generator treści, który pozwala w mgnieniu oka usprawnić treści marketingowe.

Po wprowadzeniu kilku danych możesz utworzyć ponad 40 typów treści o wysokiej skuteczności.

Dzięki Writesonic możesz tworzyć strony docelowe, nagłówki lub opisy meta SEO. Umożliwia także tworzenie reklam na Facebooku, Instagramie, LinkedIn lub Google w ciągu kilku sekund.

Spójrz na demo, które właśnie wygenerowało prostą, ale skuteczną reklamę na Facebooku.

writesonic demo

Writesonic obsługuje 25 języków, w tym polski.

Cennik:

Writesonic oferuje 1 BEZPŁATNY okres próbny z limitem 10 kredytów i 4 płatnymi planami.

Plan podstawowy kosztuje 15 USD miesięcznie i obejmuje 100 kredytów oraz obsługę 24 języków. Koszt asystenta pisania w formie długiej (idealny do blogów) to 1 kredyt za tekst z maksymalnie 100 słowami.

Plany Professional i Start-up kosztują 45/95 USD miesięcznie i oferują nieograniczone kredyty oraz opcję zdobycia większej liczby miejsc. Najwyższy plan agencyjny kosztuje 195 USD i jest idealny dla większych zespołów.

W przyszłości Writesonic będzie zawierał rozszerzenie przeglądarki, aplikację Shopify i białe etykiety (White labelling).

Wniosek.

W 2022 roku będziemy świadkami boomu narzędzi napędzanych sztuczną inteligencją. Sposób tworzenia treści na zawsze zmieni content marketing, a praca copywritera będzie wyglądała zupełnie inaczej.

Jednoosobowe działalności gospodarcze, freelancerzy i małe firmy w końcu dostaną szansę na szybkie tworzenie i skalowanie wysokiej jakości treści.

A jaka jest twoja opinia na ten temat? Czy będziesz korzystać z któregokolwiek z tych narzędzi w przyszłości? Zostaw swój komentarz poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Porozmawiajmy

Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.