Content Marketing

Dobrej jakości treści są niezbędne dla każdego skutecznego działania marketingowego.
TO JEST NASZ PROCES CONTENT MARKETINGU

Prosty 4-stopniowy system, który działa.

 • 1
  Badanie treści i planowanie

  Najpierw analizujemy istniejące treści, szukamy ulepszeń i ustalamy strategię.

 • 2
  Tworzenie treści

  Po ustaleniu strategii zaczynamy tworzyć treśći. Ważną częścią tego kroku jest badanie słów kluczowych.

 • 3
  Publikowanie treści

  Po przygotowaniu treści utworzymy content kalendarz i zaczniemy ich publikować.

 • 4
  Analiza i rewizja strategii

  Po opublikowaniu analizujemy treści za pomocą najnowszych narzędzi. W razie potrzeby przeprojektowujemy strategię.

Treść to podstawa.

Dobrej jakości treść jest niezbędna dla każdego rodzaju działań marketingowych, od SEO po obecność w mediach społecznościowych i kampanie PPC.

Blog

Tworzymy angażujące treści na blogu, które przyciągają ludzi do Twojej witryny i zaczynają budować grono odbiorców Twojej marki.

Fotografia

Opowiadamy historię Twojej marki, dostarczając niepowtarzalne i efektowne wizualizacje.

Media społecznościowe

Tworzymy kompleksową strategię i treści, które wzmocnią Twoje media społecznościowe.

SEO

Naszym celem jest poprawa SEO, zwiększenie ruchu oraz konwersji na stronie poprzez wykorzystanie angażujących treści o wysokiej jakości.

Pomożemy Twojej firmie, przekształcając jej content marketing i usprawniając jej biznes w Internecie.

Posiadanie strategicznie zdefiniowanych, spójnych i wartościowych treści, ważnych dla Twojej grupy docelowej, powinno być podstawą Twojej strategii marketingowej.
 • Więcej treści na stronie
 • Większa widoczność w wyszukiwarkach
 • Większy ruch i obserwujący w mediach społecznościowych
 • Większa świadomość marki
Cały nasz marketing internetowy oddaliśmy w ręce The Digital Pug. 🏆

Naszą firmę założyliśmy około 4 lat temu, ale z The Digital Pug współpracowaliśmy tylko przez kilka miesięcy. Naszym celem było poprawienie świadomości marki i jej obecności w sieci. Cały nasz marketing internetowy oddaliśmy w ręce The Digital Pug. Wykonują dla nas zdjęcia produktowe i lifestyle'owe, copywriting (blogi, przepisy kulinarne), zarządzanie mediami społecznościowymi i SEO.

Marek INFINUTY s.r.o.
The_Digital_Pug_InfiNuty_sk
The Digital Pug spełnił nasze oczekiwania na 100%.

Skontaktowaliśmy się z The Digital Pug, ponieważ potrzebowaliśmy zdjęć naszego nowego produktu. Mimo, że wymagania co do zdjęć były dość trudne, The Digital Pug spełnił nasze oczekiwania na 100%. Dziś używamy tych zdjęć do większości naszych działań marketingowych, a także na naszej stronie internetowej.

Ivan Pózel HULLU s.r.o.
The_Digital_Pug_InfiNuty_sk

Chcesz dowiedzieć się więcej o content marketingu, marketingu cyfrowym, stronach internetowych i SEO?

Najczęściej zadawane pytania dotyczące content marketingu.

Oto lista najczęściej zadawanych pytań, która, mamy nadzieję, pomoże Ci odpowiedzieć na niektóre z bardziej powszechnych.

1. Czym jest marketing treści? (content marketing)

Content Marketing to strategia marketingowa, która polega na tworzeniu i udostępnianiu odpowiednich rodzajów treści – na przykład filmów, artykułów, podcastów czy zdjęć.

2. Jaka jest rola content marketingu?

Content marketing jest ważny, ponieważ odpowiada na pytania odbiorców i pomaga budować zaufanie, rozwijać relacje, zwiększać konwersję i generować leady.

3. Dlaczego potrzebujesz strategii content marketingowej?

Marketing musi pomóc Ci w osiągnięciu celu. Chodzi o to, aby pokazać ludziom, co masz do zaoferowania i przekonać ich, że to w jakiś sposób poprawi ich życie.

4. Kto powinien korzystać z content marketingu?

Content marketing jest doskonałą strategią dla firm i marek, które chcą się rozwijać lub stron internetowych, sklepów internetowych i właścicieli blogów, którzy chcą zwiększyć ruch na stronie.

5. Czy content marketing jest skuteczny?

Content marketing kosztuje 62% mniej niż outbound marketing, ale generuje ponad trzy razy więcej leadów w przeliczeniu na wydany koszt niż tradycyjne formy reklamy. Według ostatnich badań 61% amerykańskich konsumentów dokonało zakupu po przeczytaniu rekomendacji z blogów.

6. Jak współgrają content marketing i SEO?

SEO to techniczny proces zwiększania ruchu na stronie internetowej i przyciągania odwiedzających do witryny. Content marketing, z drugiej strony, skupia się na wykorzystaniu wartościowych i istotnych treści – z naciskiem nie tylko na napędzanie zyskownych działań, ale także na tworzenie lojalnej bazy klientów. Bez pozycjonowania, jesteś w zasadzie zagubiony w przestrzeni!

7. Czy content marketing to marketing w mediach społecznościowych?

Content marketing jest integralną częścią marketingu w mediach społecznościowych. Pomaga markom edukować, informować, bawić i inspirować klientów do podejmowania działań. Content Marketing promuje produkt lub usługę poprzez zwiększanie świadomości marki i kształtowanie percepcji konsumentów.

8. Ile czasu naprawdę zajmuje content marketing?

Czas, w jakim strategia content marketingowa przynosi rezultaty, zależy od indywidualnego biznesu i okoliczności, ale zazwyczaj jest to od sześciu do dziewięciu miesięcy.

9. Jaki jest koszt content marketingu?

Jeśli rozważasz współpracę z agencją content marketingową lub konsultantem, ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Różnorodność w ofercie tych specjalistów jest tak duża, że ich miesięczne stawki wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

10. Dlaczego content marketing jest dobry dla małych firm?

Wyższy ROI (zwrot inwestycji) z content marketingu jest dowodem na to, że ma większy potencjał niż tradycyjna reklama. Treści takie jak blogi, zdjęcia i filmy mogą pomóc w budowaniu relacji z klientami, jeśli są tworzone we właściwy sposób. Zarządzanie treściami generowanymi przez użytkowników jest skuteczną strategią do wykorzystania dla małych firm lub firm, które dopiero zaczynają swoją działalność na platformach mediów społecznościowych. SEO i content marketing idą w parze, ponieważ nie są to strategie wzajemnie się wykluczające: jedna pomaga napędzać ruch do drugiej, jeśli jest odpowiednio stosowana razem!

Pokaż swoją wartość światu właśnie teraz.

Treści w kreacji reklamowej są niezbędne, a ich jakość ma bezpośrednie znaczenie na skuteczność dalszych działań marketingowych.

Chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie

Nasi eksperci i programiści chcieliby wnieść swoją wiedzę i spostrzeżenia do Twoich potencjalnych projektów.
  Porozmawiajmy

  Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.