Writesonic, narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które na zawsze zmieni Twój content marketing.

Writesonic, narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które na zawsze zmieni Twój content marketing.

Jesteśmy małą agencją cyfrową, która współpracuje głównie z małymi firmami, które dopiero rozpoczynają swoją podróż biznesową. Z drugiej strony nie jest to dla nas ograniczenie. Przyjmujemy zmiany i myślimy kilka kroków do przodu.

Ponieważ pracujemy nad wieloma projektami jednocześnie, musieliśmy zdecydować, czy zatrudnimy nowych członków zespołu, czy spróbujemy wdrożyć nowe rozwiązanie technologiczne. I jak widzisz, wybraliśmy drugą opcję.

Postanowiliśmy wdrożyć sztuczną inteligencję do naszej codziennej pracy. Korzystamy z kilku narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, aby ulepszyć nasze SEO, analizować dane i również w content marketingu.

Dziś przedstawimy Wam jedno narzędzie, które całkowicie zmieniło nasze tworzenie treści – Writesonic.

Writesonic jest dość prosty w obsłudze, pozwala nam szybko tworzyć treści w niemal każdym języku, jakiego potrzebujemy. Używamy go codziennie, aby uzyskać nowe pomysły na treści lub pisać długiego bloga.

I jak to może pomóc również Tobie?

Co to jest Writesonic?

Writesonic to narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które pozwala użytkownikom tworzyć ponad 50 typów treści.

Możesz go używać do pisania długich blogów i artykułów, kopii reklam Google lub Facebook, opisów produktów, a nawet pełnych stron docelowych. Działa dość szybko, a treść można tworzyć w 24 językach.

Jak działa Writesonic?

Writesonic działa w 3 prostych krokach. Najpierw musisz wybrać rodzaj treści, którą chcesz utworzyć, a następnie napisać krótki opis i nacisnąć przycisk „generuj”. Po tym silnik AI zajmie się pisaniem i niemal natychmiast Ci go dostarczy.

Treść można później edytować, zapisywać lub pobierać.

Dla kogo jest Writesonic?

Z Writesonic mogą korzystać indywidualni copywriterzy, wszelkiego rodzaju agencje, zespoły marketingowe czy marki e-commerce.

Ile kosztuje Writesonic?

Writesonic oferuje 1 BEZPŁATNY okres próbny z limitem 10 kredytów i 4 płatnymi planami.

Plan podstawowy kosztuje 15 USD miesięcznie i zawiera 100 kredytów, obsługę 24 języków, asystenta pisania w formie długiej (idealny do blogów) i jeden bezpłatny kredyt na tekst. Może być używany przez osoby, które w wolnym czasie piszą artykuły lub blogi w Internecie, aby zarabiać w Internecie poprzez pozyskiwanie większej liczby klientów. 

Plan Professional kosztuje 45 USD miesięcznie, który obejmuje nieograniczone kredyty. Jest to zalecane dla freelancerów, którzy zaczynają tworzyć strony internetowe lub posty na blogach, które potrzebują szybkiej zawartości bez ponoszenia dodatkowych opłat. 

Plan Startup lub dla agencji zaczyna się od miesięcznego kosztu 95 lub 195 USD, który oferuje nieograniczoną liczbę plików do 500 słów każdy, a także wszystkie funkcje zawarte w innych planach, takie jak szybsze przesyłanie, dostęp do pulpitu nawigacyjnego w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem aplikacji mobilnych itp.

W przyszłości Writesonic wdroży nowe funkcje, w tym rozszerzenie do korzystania z przeglądarki w przeglądarkach Chrome, takich jak Firefox; Aplikacja Shopify; i “white labelling”.

Jak więc Writesonic może pomóc Twojej firmie?

Załóżmy, że prowadzisz małą markę e-commerce i potrzebujesz uruchomić nową kampanię produktową. Normalnie siedziałbyś przez kilka godzin, myśląc o treściach, takich jak nagłówki, opisy produktów lub reklamy.

Ponieważ po pewnym czasie może to być przytłaczające, z pomocą przychodzi Writesonic.

Nagle możesz tworzyć opisy produktów w kilka sekund, pisać artykuły eksperckie i blogi, aby wspierać kampanię i SEO, a na koniec tworzyć reklamy, które naprawdę konwertują.

Najlepsze jest jednak to, że możesz zaoszczędzić sobie godzin tworzenia treści i skupić się na tym, co naprawdę ważne – na rozwoju firmy.

A jak pomaga nam Writesonic?

Jak wspomnieliśmy na początku, z narzędzia korzystamy już od kilku miesięcy. Od tego czasu całkowicie przeprojektowaliśmy naszą strategię content marketingową i tworzenie treści. Writesonic pomaga nam napisać pełne artykuły, takie jak ten, na temat Sztucznej Inteligencji w content marketingu w zaledwie kilka minut. Oczywiście wymaga się od nas trochę pracy i korekty, ale w sumie zajmuje to mniej czasu i wysiłku niż napisanie artykułu od zera.

Używamy go również do tworzenia chwytliwych nagłówków, opisów usług, kompletnych stron docelowych, a także do tworzenia postów w mediach społecznościowych.

Na koniec, używamy Writesonic, aby przyspieszyć tworzenie treści dla naszych klientów. Odkąd zaczęliśmy z niego korzystać zaoszczędziliśmy dla nas i naszych klientów dziesiątki godzin pracy i kilka tysięcy złotych. I dla pewności zawsze sprawdzamy naszą pracę pod kątem plagiatów, ponieważ zawsze staramy się tworzyć unikalne i wysoce konwertujące treści.

Dzięki tej zmianie nasze koszty operacyjne są niskie, a ceny bardzo konkurencyjne.

Czy powinieneś używać Writesonic dla siebie?

Sztuczna Inteligencja to bardzo szybko rozwijająca się branża. Narzędzia AI pojawią się niemal wszędzie, a w ciągu najbliższych kilku lat dołączą do nich kolejne firmy.

Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób narzędzie może pomóc Tobie i Twojej firmie, przejdź do strony Writesonic i sprawdź to sam. Oferują dość proste demo, aby pokazać moc silnika pisania AI.

Demo Writesonic

Ponadto, ponieważ dobrze znamy już to narzędzie, zadzwoń do nas lub napisz e-mail, abyśmy mogli szybko Ci to wyjaśnić.

PS: Jesteśmy partnerem Writesonic i jeśli kupisz narzędzie za pośrednictwem tego linku, otrzymamy niewielką prowizję.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Porozmawiajmy

Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.