Pierwsze 5 pozycji w Google osiąga prawie 70% wszystkich organicznych kliknięć.

Co to oznacza dla Ciebie i Twojego biznesu?

Twoja strona nie jest produktem, ale Twoi klienci nadal oczekują, że ją znajdą.

Gdy Twoja witryna nie jest widoczna między pierwszymi 5 pozycjami w Google, prawie nie istnieje. Ruch organiczny, który otrzymujesz, jest minimalny, a sprzedaż jest płaska lub nawet nie istnieje.

Pomożemy Ci uzyskać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Wiemy, jak wypozycjonować Twoją stronę na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwarek, wykorzystując nasze strategie optymalizacji stron internetowych. Łączymy sprawdzone strategie SEO z tymi, które działają najlepiej dla Twojego biznesu. Będziesz otrzymywać comiesięczne raporty na temat tego, jak te strategie działają.
  • Skoncentrujemy się na doświadczeniu użytkownika
  • Obniżymy Twoje koszty marketingu
  • Przyniesiemy korzyści innym inicjatywom marketingowym
  • Stworzymy godne zaufania środowisko internetowe
Nasze usługi

Techniczne SEO

Aby wyświetlić Twoje strony w wynikach wyszukiwania, wyszukiwarki muszą je najpierw znaleźć, a następnie indeksować.

SEO na stronie

Strony internetowe są zoptymalizowane przy użyciu określonych słów kluczowych, aby zapewnić, że pokażą się w wynikach wyszukiwania i uzyskać więcej ruchu.

Content marketing

Treść jest podstawą SEO od samego początku jego istnienia. Wyszukiwarki wydobywają znaczenie z każdej strony internetowej na podstawie tego, co jest na niej napisane.

SEO poza witryną

Off-page SEO odnosi się do wszystkich rzeczy, które możesz zrobić poza swoją stroną internetową, aby poprawić swoją pozycję w SERP.

Zdobądź więcej ruchu organicznego i odwiedzających stronę.

Organiczna optymalizacja wyszukiwarek to inwestycja, która przynosi więcej klientów. Uzyskaj profesjonalną ocenę tego, co robisz źle i co można poprawić, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z wysiłków SEO.

Nie trać czasu, powierz swoje SEO profesjonalistom.

Nie trać czasu na optymalizację strony i skup się na tym, co robisz najlepiej. Z nami, dostarczymy Ci wszystkich danych, których potrzebujesz, aby podejmować świadome decyzje dotyczące Twojej strategii marketingowej online.

Zwiększ świadomość swojej marki.

Dzięki naszym usługom raportowania danych opartych na faktach i pozycjonowania stron internetowych, w krótkim czasie zauważysz zauważalną poprawę w świadomości swojej marki.

0+

Lata doświadczenia

0+

Pozycjonowanych słów kluczowych

0%

Szybko rosnące wyniki

0+

Zrealizowanych projektów

Sprawimy, że Twoja marka wyróżni się z szumu.

Pracujemy z narzędziami SEO klasy premium, które pomagają nam osiągać najlepsze możliwe wyniki. Narzędzia te zazwyczaj same w sobie kosztują setki, a nawet tysiące złotych miesięcznie, ale współpracując z nami otrzymujesz wszystkie te najwyższej jakości funkcje bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów!

Off-site SEO

90%

On-Site SEO

80%

Content Marketing

89%

Co jest pozycjonowanie strony?

Optymalizacja strony tak, aby była przyjazna dla wyszukiwarek internetowych to tzw. pozycjonowanie. Osiągnięcie pierwszych 10 naturalnych wyników wyszukiwania w Google zwiększy ruch na stronie i rozpoznawalność marki.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie stron internetowych (SEO)?

Korzyści płynące z pozycjonowania strony internetowej to zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach, zwiększenie liczby odwiedzin, a tym samym wzrost liczby klientów. Dodatkowo dobre pozycjonowanie obniża koszty marketingu!

Jak wygląda pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który pomaga domenom uzyskać wyższą pozycję w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Aby to osiągnąć, kładzie się nacisk na optymalizację wszystkich elementów strony internetowej oraz budowanie backlinków (link building).

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Koszt pozycjonowania stron internetowych zależy od zakresu działalności, konkurencyjności w branży oraz wielkości konkurencji. Zazwyczaj ceny wahają się od 990 zł do 3000 zł netto miesięcznie. Aby uzyskać bardziej szczegółową wycenę wyślij do nas wiadomość!

SEO i marketing cyfrowy. Pozycjonuj się na sukces.

Dowiedz się, co możesz zrobić, aby poprawić swoje SEO.
    Porozmawiajmy

    Zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin w dni robocze.